Pokaz Mody

  • 0day
  • 00hours
  • 00min
  • 00sec
Launch Date

Ewa Jobko - Costume Designer

Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie – pokaz nowej kolekcji znanej projektantki Ewy Jobko.
Pokaz uświetnią recitale dwóch wspaniałych wrocławskich artystek:
Natalii Lubrano oraz Jadwigi Tomczyńskiej.

Motywem przewodnim pokazu będzie „In Blue”…a my powitamy Was drinkiem „Błękitny Anioł” i zabierzemy do magicznego świata piękna i muzyki…

To cudowne wydarzenie gdzie spotykają się kreatywne i otwarte osoby kochające twórczość i sztukę… Wspaniała atmosfera, piękny pełen niespodzianek wieczór…Nie może Was zabraknąć!

Start 21 luty 2015 godz.19:00
 Koszt wejściówki – 40 PLN

Rezerwacje- tel. 603 934 883
E-Mail: kontakt@glamour-wroclaw.pl
Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia pokazu -modelki, wizażystki, fryzjerki, fotografów!
Kontakt tel.793 222 923 ( Ewa )

Pokaz powstaje dzięki pomocy:

BIŻUTERIA:

Agnieszka Rodo
Strona WWW

REŻYSER POKAZU:

Nadzieja Arcimowicz

SPONSORZY:

Barbara Szafraniec BS STUDIO HOSTESS
www.bs-studio-hostess.pl

Christophe i Katarzyna Sorriano WINE NOT?
www.winenot.wroclaw.pl

PATRONAT MEDIALNY:
Wydarzy się we Wrocławiu
Wydarzy się we Wrocławiu

ZDJĘCIA:

Grzegorz Rajter i Marek Maziarz BTW Photographers
www.btwphotographers.pl

Sławek Skalski
www.ssfoto.pl

Przemek Skalski
www.auto-world.pl

Maciej Borkowicz
www.aim-studio.pl

Artur Kurjan STUDIO 10 Photography
www.foto-grafia.pl

Konrad Bąk

Emil Łojczuk LOJCZUK Photography
Facebook

WIZAŻ:

Justyna Paździora DOBRE NASTROJE
www.dobre-nastroje.com

Jolanta Szczygłowska Dyplomowana Stylistka Wizażystka
www.jola-styl.com.pl

Kinga Łazarewicz – dyplomowana stylistka-wizażystka
Facebook

Eliza Wybierała
https://www.facebook.com/ElizaMakeupHair

FRYZURY:

Agnieszka Gajda-Juzak HAIR Designer
www.agasalonik.pl

Grażyna Byczkowska- Wojtyczka STUDIO FRYZUR NIETYPOWYCH
Facebook

Mariola Anna Fiema DOBRE NASTROJE
www.dobre-nastroje.com

DEKORACJE KWIATOWE:

Małgorzata Stypa LA VIDA
www.la-vida.pl

Ewa Jobko

Ewa Jobko - projektantka, stylistka , kostiumograf

Urodzona się w Przemyślu. Studiowała na Politechnice Krakowskiej-Wydział Architektury, jednak towarzysząca jej od najmłodszych lat pasja do szycia zdominowała jej życie i przyszłość.

Początki kariery to praca w pracowni sukien ślubnych, szycie kostiumów dla bractw rycerskich na rekonstrukcje historyczne oraz jako kostiumograf przy belgijsko-holenderskim programie „Oberon”, dla którego stworzyła XIII -wieczne stroje. Stroje te zostały wykorzystane w kolejnej produkcji z tej serii, pt „Imperium” realizowanej przez ekipę rosyjskiej TV.

Kolejnym etapem jej kariery była współpraca przy serialu „Warto kochać” oraz Rajskie klimaty” i „Nickola”.

Spod jej ręki wyszły kostiumy do przedstawień teatralnych takich jak, „Makbet”, „Sen nocy letniej”, „Świętoszek”, „Bajki Pana Perrault”, „Pożar”, „Tajemniczy ogród”, „ Adolf H”, „Igraszki z Molierem”, „Moralność pani Dulskiej”, „Kamienie na szaniec”, „Statek szaleńców" i wiele innych.
Pracowała jako kostiumograf przy filmie fabularnym „Od pełni do pełni” w reżyserii Tomasza Szafrańskiego, oraz teleturniejach „Gra w ciemno” , „Kłamczuch”. Przy programie telewizyjnym „Sex po polsku”.

Wykonała kilka kostiumów do filmów fabularnych „Od pełni do pełni”, „Daas”, „Nie opuszczaj mnie”, oraz seriali TV miedzy innymi „Świat według Kiepskich” .
W jej sukniach zaprezentowały się m.in. Pani Anna Dutkiewicz na balach charytatywnych we Wrocławiu, Miss Egiptu na wyborach Miss Supranational 2011, a także Magda Femme, Natalia Siwiec... i wiele innych znanych osobistości.

Od kilku lat projektuje i wykonuje stroje sceniczne dla zespołów Picasso i Castle Dreams.

Przygotowywała kreacje do sesji zdjęciowych i sesji podwodnych, miedzy innymi z Iloną Felicjańską i Otylią Jędrzejczak w 2012 roku.

Jej zjawiskowe suknie zagościły również na wystawie „UniQue” w Belgii oraz pokazie mody ślubnej pod tytułem: "Historia sukien ślubnych od średniowiecza do współczesności”

Obecnie zajmuje się szyciem sukien ślubnych, wieczorowych, strojów fantasy, sukni gothic a także replik kostiumów historycznych.

http://ewajobko.wix.com/eva

Natalia Lubrano – urodzona we Wrocławiu, polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, związana z wrocławską sceną muzyczną do dziś.

Natalia Lubrano ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu oraz
prywatną szkołę jazzu „Jazz a Tours” we Francji. Zdobywała szlify na wielu warsztatach jazzowo–bluesowych w Polsce i za granicą. Wywodzi się z rodziny muzykującej. Ojciec – Andrzej Pluszcz był wybitnym basistą, twórcą pierwszego podręcznika na gitarze basowej, wykładowcą na warsztatach bluesowych, związanym ze środowiskiem bluesowo–jazzowym. Na polskiej scenie muzycznej znana jest z wieloletniej współpracy ze środowiskiem wrocławskich hip–hopowców oraz ze współpracy zespołem „Miloopa”, z którym wydała trzy albumy: „Nutrition Facts” (2005), „Unicode” (2008) i „Optica” (2011).

Wraz z Miloopą pojawiła się na kilku składankach, wydanych m.in. w Wielkiej Brytanii (Knowledge Magazine mix cd) Z Miloopą także zagrała także kilkadziesiąt koncertów przede wszystkim za granicą, m.in. na Sziget Festiwal, United Islands, Be2gether Festival, Fete De La Musique Luxembourg, United Islands of Prague, Creamfields, JDM Festival, Open’er, Summer of Music, Szene Festival, Green Valley, dodatkowo odbyła wspólne trasy koncertowe z Jojo Mayer's Nerve (USA), Beanfield (DE), Micatone (DE), Dj First Rate (UK), Forss vs Borg (Sonar Kollektiv).

Występowała również z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, a także w projekcie „FoxBox” u boku Noviki, Marii Peszek, Pauliny Przybysz i innych reprezentatywnych artystów swego pokolenia. Udzieliła swojego głosu na około dwudziestu albumach innych muzyków.

W 2012 roku wystąpiła m.in. na 49 Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w koncercie poświęconym pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego pt „Życia mała garść”, gdzie wykonała utwór „Nic nie może wiecznie trwać” w aranżacji swojego zespołu.

W marcu 2012 roku ukazała się autorska płyta wokalistki i jej zespołu pt „R.E.S.P.E.C.T.” wydana przez wydawnictwo Kayax.

Laureatka 35 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie zdobyła nagrodę publiczności oraz nagrodę jury za walory wokalne.

Obecnie wokalistka pracuje nad swoim drugim albumem.

W 2014 roku Natalia Lubrano wzięła udział w V edycji popularnego programu The Voice of Poland w drużynie Tomsona i Barona, w którym dotarła do półfinału

*źródło­ Wikipedia
http://www.natalialubrano.pl/

Natalia Lubrano

Jadwiga Tomczyńska

Jadwiga Tomczyńska - ­ harfistka oraz wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Wykształcona w nurcie muzyki klasycznej, swoje umiejętności rozwija jednak w ramach różnych gatunków muzycznych. Dzięki realizowanym projektom miała możliwość zdobyć różnorodne doświadczenia ­ jak choćby wydanie pierwszych albumów, na których znalazły się również jej autorskie kompozycje.

Na swoim koncie ma uczestnictwo w międzynarodowych projektach muzycznych, takich jak „Anioły Europy” z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, czy współpraca z Polsko­Niemiecką Młodą Filharmonią Dolny Śląsk. Wielokrotnie brała udział w projektach Piotra Rubika, w ramach których uczestniczyła m.in. w festiwalu Top Trendy w Sopocie. Brała także udział kursach muzycznych, prowadzonych przez Elżbietę Zapendowską, Katarzynę Groniec, Grażynę Łobaszewską, Elżbietę Szmyt. O tym, że na harfie można grać nie tylko muzykę klasyczną, Jadwiga Tomczyńska przekonywała m.in. w 2010 i 2012 roku, wykonując cykl koncertów podczas Świdnickich Nocy Jazzowych, a także podczas gościnnych występów w klubach muzycznych, stanowiących oryginalne połączenie dźwięków harfy ze współczesną muzyką dance i house. Jej praca, podejmująca tematykę muzykoterapii, została nagrodzona na X edycji konkursu naukowego "Wrocławska Magnolia".

Ostatnio widzowie telewizji Polsat mogli oglądać jej występy podczas udziału w programie "Must Be The Music". Oprócz zamiłowania do muzyki odbywa także liczne podróże, z których niejednokrotnie przywodzi nowe inspiracje.

Profil Facebook

TOP