Mick & Elli Kałużny Blues Band

  • 0day
  • 00hours
  • 00min
  • 00sec
Launch Date
Mick & Elli - You've Got To Move

Mick & Elli Kałużny

Informacje

Mick & Elli wychodzą z muzyką do ludzi, bo to jest dokładnie to miejsce, gdzie muzyka powinna być – z ludźmi.

Elli Kałużny urodziła się w Szwajcarii, ale w jej żyłach płynie także krew francuska i włoska. Dorastała z muzyką i już jako dziecko kochała śpiewać. W 1991 roku, w trasie koncertowej po Polsce z chórem gospel, poznała Micka, który był członkiem akompaniującego zespołu. Pobrali się w 1992 roku. Elli osiągnęła mistrzostwo w śpiewaniu, pisaniu piosenek, gitarze i gitarze basowej i stała się oryginalnym i kreatywnym muzykiem. Mick Kałużny, piosenkarz, pisarz, multiinstrumentalista i producent, dorastał we Wrocławiu w czasach komunistycznego reżimu. Jako 5-latek dostał harmonikę i zaczął grać proste folkowe melodie ze słuchu. W wieku 13 lat zaczął grać na gitarze akustycznej, którą kupili mu rodzice. Tak zaczęła się jego muzyczna przygoda.

JNR Robinson uprawia sztukę wokalną od 4 roku życia. Już w młodym wieku śpiewał ze swoimi braćmi w lokalnym kościele. Stał się jednym z najbardziej popularnych i powszechnie szanowanych wokalistów gospel w Wielkiej Brytanii, koncertując w całym kraju. Pojawiał się w telewizyjnych i radiowych show jak również w musicalach.

Skład zespołu: Mick Kaluzny (Mirek Kałużny) - gitara, śpiew; Elli Kaluzny – gitara basowa, śpiew; Paweł Ostrowski – perkusja, instrumenty perkusyjne; Renata Wybraniec – śpiew.
Gość specjalny – Jnr Robinson.

Zaproszeni wrocławscy muzycy: Dariusz Kałużny - gitara; Romuald Kula - blues harp.

Strona WWW

Koncert odbędzie się w Glamour 17 lipca o godz. 19:30
ul.Ruska 37-38, 50-079 Wroclaw, Poland

Ilość miejsc ograniczona!
Rezerwacje:

602-680-317 lub atb@info-elektro.pl

TOP